IT support munkatárs

    #itsupport

    #agile

    #scrum

    #teamwork

Velük dolgozhatnál együtt:

Nálunk a következőket jelenti az IT support munkatársi munkakör:
  • a feladatkezelő rendszerbe beérkezett hibajegyek feldolgozása, tesztelése a vonatkozó szerződéses határidők betartásával
  • technikai támogatás nyújtása telefonon és e-mailen keresztül Partnereink számára a Webtown által szállított megoldásokkal kapcsolatban
  • a felhasználók igényeinek, problémáinak rögzítése, megoldása, valamint szükség esetén a feladat továbbítása a megfelelő fejlesztői csapat felé
  • ügyfélpanaszok kivizsgálása, szakszerű ügyintézése, megválaszolása
  • elszámolást igénylő feladatok esetén ajánlatok előkészítése, összeállítása
  • a megoldási folyamat dokumentálása, nyomon követése, riportok publikálása
  • a feladatokra fordított idő és a feladatok státuszának adminisztrálása (1 munkanapon belül)

Jó eséllyel te vagy számunkra az ideális IT support munkatárs, ha

  • van 2-3 éves tapasztalatod IT support területén
  • izgatottan várod, hogy olyan termékekkel is dolgozhass, melynek világszerte olyan szervezetek szavaztak bizalmat, mint a NASA, a US Army, vagy a legnagyobb bankok
  • mindig törekszel arra, hogy legjobb tudásod szerint oldd meg az ügyfeleinknél felmerülő problémákat
  • jól érzed magad egy agilis, önszerveződő, jófej cégnél
  • nem okoz számodra gondot az angol és a német nyelv
  • rugalmas vagy és bírod a felelősséget
  • nem esel kétségbe, ha megbecsülnek a munkahelyeden, korrekt fizetést kapsz
  • nem zavar, ha nem nagyon kell túlórázni (bocs, nem hiszünk a túlórában)
  • akár még élvezed is a munkatársakkal a nyáresti belvárosi lazulást és nyaranta a tengerben fürdőzést
  • kifejezetten szeretsz tágas, jól felszerelt irodában dolgozni
  • még a stabil háttér sem zavar

Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3b
(kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, nem parkoló övezet)

Standard munkaidő:
heti 40 óra

Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed és a pozíció megjelölésével az allas@webtown.hu címre.

Ő lenne a vezetőd

Ő Dibó. Dibó Zoli. Kb. 12 éve dolgozik aktívan a Webtown csapatában. Kb. ezer projektben vett részt projektvezetőként, elemzőként, vagy tanácsadóként. Egy ideje ő vezeti nálunk a teljes fejlesztési tevékenységet. Azért dolgozik, hogy a munkatársai csak a projektekre koncentrálhassanak.

Karrier űrlap - IT support pozícióra

Jelentkezz csapatunkba az alábbi űrlap kitöltésével:

Nyitott pozíciók

Ilyen az élet a Webtown csapatában