PHP (Symfony) fejlesztő

    php

    symfony

    ezplatform

Velük dolgozhatnál együtt:

A munkakör kapcsán

Csatlakozz hozzánk PHP fejlesztőként, ha:

  • van bőven tapasztalatod
  • (vagy csak most szeretnéd ezt megszerezni)
  • nem idegenek számodra az alábbi kifejezések:  CSS3, Sass, Bootstrap, HTML5, MySQL, Symfony, jQuery, Twig
  • szenvedélyed a programozás és a fejlesztés, és szeretsz rákattanni az újdonságokra
  • jól érzed magad egy agilis, önszerveződő, jó hangulatú csapatban
  • nem okoz gondot az angol
  • rugalmas vagy és bírod a felelősséget
  • szeretsz ebéd után megpihenni a kanapén és laza csevejbe csöppenni, hogy aztán újult erővel vágj bele a délutáni munkába
  • jogosan elvárod, hogy megbecsüljenek, korrekt fizetést kapj
  • csapatjátékos vagy és nem zavar, ha nem “csak” kollégaként illeszkedhetsz be egy társaságba
  • kifejezetten jólesik minden nap egy kényelmes, tényleg jól felszerelt irodában dolgozni
  • jó érzéssel tölt el, ha egy stabil cégnél dolgozhatsz, ahol azt kapod, amit ígértek neked (és még annál sokkal többet...)

Csatlakozz a Webtown Csapathoz!

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3b (kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, nem parkoló övezet)

Munkaidő: heti 40 óra

Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed és a pozíció megjelölésével az hr@webtown.hu címre.

Ő lenne a közvetlen felettesed:

Ő Dibó. Dibó Zoli. Kb. 12 éve dolgozik aktívan a Webtown csapatában. Rengeteg projektben vett részt projektvezetőként, elemzőként, vagy tanácsadóként. Egy ideje ő vezeti nálunk a teljes fejlesztési tevékenységet. Azért dolgozik, hogy a munkatársai csak a projektekre koncentrálhassanak.