Senior Java Fejlesztő

    senior

    java

    fejlesztő

    liferay

Velük dolgozhatnál együtt:

A munkakör kapcsán

Mitől lehetsz Te az ideális jelölt a pozícióra?

Számunkra valószínűleg Te vagy az ideális jelölt,

  • ha teljesül a legfontosabb követelmény: hogy legyen Java fejlesztési tapasztalatod (nem a ledolgozott évek számítanak, hanem a tapasztalat),
  • ha ismerősen cseng a Java8, a Tomcat, a PostgreSQL, a Docker és az Oracle,
  • ha izgatottan várod, hogy dolgozhass a világ vezető Java platformjára (melyet olyan szervezetek választottak, mint például a NASA, a US Army, a KBC/K&H Bank, a Raiffeisen, vagy az MSCI) épülő projekteken,
  • ha szenvedélyed a fejlesztés, és szeretsz rákattanni az újdonságokra
  • ha nem okoz gondot az angol nyelv (a németnek külön örülünk, de nem feltétel)
  • ha rugalmas vagy és bírod a felelősséget
  • ha számodra természetes az egyes területeken kevesebb tapasztalattal rendelkező kollégák mentorálása
  • ha a megoldás a célod, nem a probléma kerülgetése

Mitől lehet a Webtown az ideális munkahely számodra?

Ha ezeket elolvasod, mondhatod, hogy bullshit, de rájössz, hogy mindez igaz, ha megismersz minket.
Egész biztosan nálunk szeretnél dolgozni,

  • ha a megbízható háttér és a 15 éves tapasztalat számodra is érték,
  • ha jól érzed magad egy agilis, önszerveződő, tényleg jó arcokból álló csapatban,
  • ha szeretsz ledőlni ebéd után a kanapéra, hogy aztán újult erővel vághass bele a délutánba,
  • ha nem esel kétségbe, ha megbecsülnek a munkahelyeden,
  • ha te is úgy gondolod, hogy a korrekt fizetés nem extra, hanem alapvető követelménye annak, hogy az ember a munkájára fókuszálhasson,
  • ha értékeled, hogy kellően odafigyel a munkáltatód is arra, hogy ne csak munkád legyen, hanem életed is,
  • ha számodra is magától értetődő, hogy a jó munkához jó munkaeszközökre van szükség és természetes, hogy ezt a cég biztosítja
  • ha nem zavar, ha nem nagyon kell túlórázni (bocs, nem hiszünk a túlórában)
  • ha szereted, hogy gyakran vannak csapatépítő események (havi sörözés, szakmai napok, céges hétvége hol külföldön, hol belföldön)
  • ha szeretsz tágas, jól felszerelt irodában dolgozni, ami nem egy 60 fős open office-t jelent, hanem valóban a hatékony munkavégzést támogatja

Csatlakozz a Webtown Csapatához!

Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3b
(kiváló megközelíthetőség, remek tömegközlekedés, nem parkolódíjas övezet)

Standard munkaidő:
heti 40 óra

Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed és a pozíció megjelölésével a saci@webtown.hu címre, vagy csak jelentkezz az oldalon található űrlap segítségével és majd mi kapcsolatba lépünk veled!

Ő lenne a vezetőd

Ő Dibó. Dibó Zoli. Kb. 13 éve dolgozik aktívan a Webtown csapatában. Kb. ezer projektben vett részt projektvezetőként, elemzőként, vagy tanácsadóként. Egy ideje ő vezeti nálunk a teljes fejlesztési tevékenységet. Azért dolgozik, hogy a fejlesztő csapataink csak a projektekre koncentrálhassanak, ne kelljen ezen felül zavaró tényezőkkel küzdeniük nap mint nap.

Ilyen az élet a Webtown csapatában

Karrier űrlap - Senior Java fejlesztő pozícióra