Java fejlesztő

    java

    liferay

Velük dolgozhatnál együtt:

A munkakör kapcsán

Bőven van tapasztalatod?
Ismerősen cseng a Java8, a Tomcat, a PostgreSQL, a Docker és az Oracle?
Izgatottan várod, hogy dolgozhass a világ vezető javas platformjában, amit a NASA, vagy a US Army és a legnagyobb bankok is választottak?
Szenvedélyed a programozás és a fejlesztés, és szeretsz rákattanni az újdonságokra?
Jól érzed magad egy agilis, önszerveződő, jófej csapatban?
Nem okoz gondot az angol nyelv?
Rugalmas vagy és bírod a felelősséget?
Szeretsz ledőlni ebéd után a kanapére, hogy aztán újult erővel vághass bele a délutánba?
Nem esel kétségbe, ha megbecsülnek a munkahelyeden, korrekt fizetést kapsz?
Nem zavar, ha nem nagyon kell túlórázni? (bocs, nem hiszünk a túlórában)
Akár még élvezed is a munkatársakkal a nyáresti belvárosi lazulást és nyaranta a tengerben fürdőzést?
Kifejezetten szeretsz tágas, jól felszerelt irodában dolgozni?
Még a stabil háttér sem zavar?

Akkor csatlakozz a Webtown Csapathoz!

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3b (kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, nem parkoló övezet)

Standard munkaidő: heti 40 óra

Küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed és a pozíció megjelölésével a saci@webtown.hu címre.

Ő lenne a vezetőd

Ő Dibó. Dibó Zoli. Kb. 12 éve dolgozik aktívan a Webtown csapatában. Kb. ezer projektben vett részt projektvezetőként, elemzőként, vagy tanácsadóként. Egy ideje ő vezeti nálunk a teljes fejlesztési tevékenységet. Azért dolgozik, hogy a munkatársai csak a projektekre koncentrálhassanak.

Karrier űrlap