PHP
(Symfony)
Fejlesztő

A munkakör kapcsán

PHP (Symfony) fejlesztő

Mivel foglalkozunk?

Mi, a Webtown, szoftvereket készítünk ügyfeleink számára. Mivel több ügyfél számára is dolgozunk egyszerre, akár egy csapatra vetítve is, ezért az életünk igen változatos. Mind technológiai, mind szervezeti értelemben. Ahhoz, hogy olyan szoftvereket készítsünk, amelyek jó megoldást jelentenek az üzleti kihívásokra, hogy kiváló szakmaisággal és igényességgel tudjunk dolgozni, agilis technikákat alkalmazunk.

Mit jelent nálunk szoftverfejlesztőként dolgozni?

A nálunk dolgozó szoftverfejlesztő kollégák számos ügyfél számára készítenek szoftvereket. Ügyfeleink különböző országokban és iparágakban tevékenykednek, ezért igen széleskörű tapasztalatra lehet szert tenni a Webtown berkein belül. Ez a sokszínűség folyamatos tanulást is igényel, hiszen minden új ügyfél, új projekt új igényeket is hoz az életünkbe. Mind üzleti, mind technológiai értelemben. Kollégáink a csapatmunkán keresztül megismerik a szoftverfejlesztés teljes életciklusát és gyakorlati tapasztalatot szereznek az ezekben megvalósuló hatékony munkában.

Hogyan dolgozik nálunk egy csapat?

Nálunk a csapatok full stack fejlesztő csapatok, a csapatokon belül pedig nincsenek dedikált pozíciók. Mindenki szoftverfejlesztő. Ezt az egységet "Dev Team"-nek nevezzük. Szorosan velük együtt dolgoznak a csapatok dedikált scrum masterei és product ownerei.

csak küldd el az adatokat és Veronika keresni fog téged

Ez azt eredményezi, hogy a csapat szoftverfejlesztő tagjai saját magunk döntik el, hogy egy adott sprintben ki, melyik feladatokon dolgozik a csapat tagjai által közösen vállalt backlog elemek közül.

A fejlesztő kollégák különböző tapasztalattal rendelkeznek, természetesen mindenki másban erős. A fentiekből is látszik, hogy nálunk igen gyakran tanulnak új dolgokat a munkatársaink. Hiszen különböző tech stackben, eltérő szoftver infrastruktúrán futnak a különböző projektek.

Az agilis csapattagokra jellemző T-shape modell nálunk a mindennapok jellemzője.

Milyen munkákat vállalunk?

Jellemzően Symfony alapú fejlesztésekkel foglalkozunk, ezen belül is Ibexa partnerként vannak Ibexa DXP alapú munkáink, de az évek alatt a mobil fejlesztésbe is belekóstoltak a PHP-s csapatok React Native és Flutter alapon is.

Amikor számunkra új technológiai stackben vállalunk munkát, azt mindig az ügyfeleink számára is transzparens módon tesszük, időt hagyva a fejlesztő csapatnak a tanulásra és szükség esetén az adott technológiában jártas szakértőket is bevonunk, hogy a kollégáink a lehető leggyorsabban, a lehető legmélyebb tudást szerezhessék meg.

Bármilyen technológiában is dolgozunk, olyan együttműködésekben gondolkodunk, ahol az értékteremtés és a jó szoftver fontosabb, mint a tervekhez való keményfejű ragaszkodás.

A mindennapi munkavégzésről

A csapatokról, vezetőkről

  • A Webtown vezetői megközelíthetőek, kíváncsiak ránk és a véleményünkre. Bizalmat, rugalmasságot adnak a napi munkánkhoz.
  • Barátságos, családias, vidám társaság vagyunk, ahol erős a csapatszellem, a tudásunkat megosztjuk egymással.
  • 6 agilis csapatunk erős, sok tekintetben önálló egységet alkot a Webtown berkein belül.
  • A munka szervezésében product ownerek segítenek, akik az ügyfelek igényeit feldolgozva, fejlesztésre előkészített módon tárják azokat a fejlesztők elé. Minden csapattal együtt dolgozik egy scrum master, hogy a csapat egysége és teljesítőképessége is mindig rendben legyen.

A fejlődési lehetőségekről

  • Hosszú távra tervezünk, nem szimplán projektekre.
  • Mindig biztosítunk időt és lehetőséget a szakmai fejlődésre is.
  • Nem csupán a magyar piac szereplői számára dolgozunk, emiatt a megbeszéléseink egyre nagyobb hányada angol nyelven folyik, 2 angoltanár segíti a kollégák nyelvtudásának folyamatos fejlesztését.

A munkakörülményekről, rugalmasságról

  • Fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyát, ezért igyekszünk mindenkit megkímélni a túlóráktól, illetve a projekteket is úgy szervezzük, hogy lehetőleg senkit se terheljünk túl.
  • Havi 9 home office nap áll rendelkezésre, ráadásul ezeket szabadon, rugalmasan oszthatjuk be éven belül
  • Nem open office-ba szerveződtünk, minden csapatnak saját szobája van a tágas, kényelmes, jól felszerelt irodánkban.
  • Mindenki számára biztosítunk saját asztalt, laptopot, 1-2-3 monitort (ízlés szerint) és minden egyebet, ami a kényelmes, de hatékony munkához szükséges lehet.

A munkán kívüli életünkről

  • komfortérzetedre is odafigyelünk. Hetente közös reggelit tartunk (csupa finomsággal), de a konyhában mindig találsz valamit, amit ehetsz-ihatsz: üdítőt, sört, gyümölcsöt, kalácsot, Nutellát, teát, kávét stb.
  • Szakmai napokhoz, időszakos programsorozatokhoz is csatlakozhatsz. Rendszeresen tartunk csapatépítőket, sörözéseket, játékokat, kvízeket.
  • Fontos tudnod, hogy semmi sem erőszak. Ha nincs időd, vagy kedved csatlakozni valamihez, akkor nem csatlakozol.
  • A döntés nálad van, a lehetőségeket pedig mi biztosítjuk ;)

A munkavégzés helyéről

  • 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3/b
  • Kiváló megközelíthetőség, remek tömegközlekedés, nem parkolódíjas övezet.
  • Fedett, zárható kerékpártárolónk van és az irodában zuhanyzós fürdőszobát is találsz.

Rólunk

  • 2005 óta töretlen, de emberi léptékű a fejlődésünk.
  • A Webtown 100% magyar, magántulajdonú vállalkozás.
  • 5 országban vagyunk személyesen is jelen: Magyarország, Egyesült Királyság, Írország, Ausztria, Szaúd-Arábia
  • főleg PHP (Symfony, Ibexa)és Java (Liferay) fejlesztések
  • Liferay Multinational Platinum Partner státusz
  • Ibexa Silver Partner státusz
  • 50 fős magyarországi csapat: 6 agilis fejlesztői team,  belső product ownerek, belső scrum masterek, back-office támogatás.
Értéket teremtünk és mindezt fenntartható módon.

Ha sikerült felkelteni az érdeklődésed, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!
(A Green Team és az Infini Team már nagyon vár)

Ha kérdésed van, KÉRDEZZ BÁTRAN!
spolarics.dora@webtown.hu

A legfontosabbak még egyszer:

  • Munkakör: PHP fejlesztő
  • Címünk: 1117 Budapest, Hauszmann u. 3/b.
  • Kontakt: Spolarics Dóri
Várunk szeretettel!