Product Owner

A munkakör kapcsán

Digitális termékeket fejlesztünk az ügyfeleink üzleti igényeinek kielégítésére. Meg kell értened az ügyfél igényeit, sokszor segítened kell nekik, hogy validálni lehessen az igényt, majd pedig a felmért, megértett, validált igények kiszolgálására a Veled dolgozó agilis fejlesztő csapattal meg kell valósítani az igények kiszolgálására legmegfelelőbb, legtökéletesebb szoftvert egy fejlesztési projekt keretein belül. Vannak pénzügyi keretek, időbeli korlátozások és egyéb tényezők, melyeket figyelembe kell venned, de a cél, hogy légy a rád bízott termék gazdája.

Alkoss, tervezz, szervezz és éld meg csapatoddal együtt a közös sikereket!

Ilyen szavakkal fogsz találkozni a mindennapokban: ügyfél, csapat, backlog, story, spike, ticket, worklog, dashboard, agilitás, scrum, kanban, board, java, php, Liferay, Symfony, Ibexa stb… De főleg: WEBTOWN!

csak küldd el az adatokat és Dóri keresni fog téged

Mit kínálunk?

Essünk túl a standard listán gyorsan:
  • versenyképes fizetés
  • kellemes irodai környezet
  • csapat.
Ezek az alapok, ezt mi is tudjuk. Pontosan ezért nem is engedünk ezekből.

Továbbiak

  • Rendkívül hatékony fejlesztői csapatok
  • Szoftverfejlesztési projektek, rendkívül változatos ügyfélkör számára
    • pénzügy/biztosítás: K&H Bank, Raiffeisen Bank, KBC Ireland Bank, NN, Uniqa, MSCI
    • non-profit: RSPCA UK
    • állami: OKFŐ, Szerencsejáték Zrt., Stadt Wien, BMLV
    • média/kommunikáció: William Reed
    • egyéb: Bosch, Új Ház Centrum, Tessloff-Babilon, Pro Senectute Switzerland
      (hogy egy borzasztóan lerövidített listával szemléltessük számodra az ügyfélkört)
  • Minden PO a saját fejlesztő csapatával/csapataival dolgozhat
  • 18 éves vállalati kultúra és tapasztalat
  • Fiatal (és magukat fiatalnak érző) kollégákból álló csapat
  • Változatos csapatépítő és szakmai programok
  • Szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőségek
  • Work-life balance (eszünk ágában sincs túlhajszolni a csapatunkat)
  • Havi 9 home office nap, ráadásul ezeket szabadon, rugalmasan oszthatjuk be éven belül
  • Irodai nyelvoktatás (ahogy láthattad, elég sok külföldi projektben veszünk részt)
A többit élőben elmeséljük ;)

Mit kérünk?

  • Legyen legalább 5 év releváns tapasztalatod fejlesztési projektek területén Product Ownerként. Ha ezt Business Analyst munkakörben tetted és PO irányba szeretnél fejlődni, akkor is érdemes jelentkezned.
  • Ismerd és használd a követelményelemzési technikákat!
  • Legyen tárgyalóképes az angolod.

Örülnénk még, ha

  • empatikus volnál, hiszen ez jól jön az ügyfelek és a fejlesztő csapatokkal való kapcsolódásban egyaránt,
  • jól kommunikálnál, ügyesen tudnád saját érdekeidet érvényesíteni akár tárgyalási szituációban is,
  • szeretnél tanulni, szívnád magadba a tapasztalatot és a tudást ;)
  • képes lennél konszenzust kialakítani eltérő vélemények, érdekek és érdeklődési körök között,
  • rendszerező képességgel rendelkeznél, hogy te alakíthasd a munkahelyi életedet, ne csak a munka alakítson téged ;)

A Webtown

2005-ben indultunk, mindig szoftverfejlesztéssel foglalkoztunk. Rendkívül büszkék vagyunk a csapatunkra és a közösen elért eredményekre! Tényleg barátságos, vidám társaság vagyunk, nagyon komolyan vesszük az emberi kapcsolatok kiépítését és ápolását is.
Ebben a pillanatban éppen 6 agilis csapatunk van, ezek a csapatok külön csapatszobákban dolgoznak, nem open office környezetben piszkáljuk egymás auráját. A fejlesztői csapatokkal nem csak a product ownerek dolgoznak, hanem minden csapatnak segíti az életét egy scrum master is.
Az iparágból kifolyólag gyakorlatilag határok nélkül tevékenykedünk, de hivatalos jelenléttel is büszkélkedhetünk Magyarország mellett még Ausztria, az Egyesült Királyság, Írország és Szaúd-Arábia esetében is.

Figyelünk a komfortérzetünkre, ezért hetente egyszer közös reggelit csapunk az irodában (sok-sok finomsággal), a konyhában természetesen rendelkezésre áll 2-3-4 kávégép, vízautomaták, tea, üdítő, SÖR és persze sokszor gyümölcs is.

Mindig elég nagy hangsúlyt helyeztünk a csapat építésére és fejlesztésére, ezért nálunk szakmai napokhoz, WT-hétvégéhez, karácsonyi bulihoz, havi sörözéshez, online és offline játékokhoz és egyéb remek programokhoz csatlakozhatsz. Nem erőszak, ne ijedj meg. De jól jársz, ha csatlakozol ;)

Értéket teremtünk. Fenntartható módon.

Adatok

  • 2005 óta töretlen, de emberi léptékű a fejlődésünk
  • 100% magyar, magántulajdonú vállalkozás vagyunk
  • 5 országban vagyunk személyesen is jelen
  • főleg Java (Liferay) és PHP (Symfony, Ibexa) fejlesztések
  • Liferay Multinational Platinum Partner státusz
  • Ibexa Silver Partner státusz
  • 60 fős magyarországi csapat

Budapesti irodánk

  • 1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3/b
  • Kiváló megközelíthetőség, remek tömegközlekedés,.
  • Fedett, zárható kerékpártárolónk van és az irodában zuhanyzós fürdőszobát is találsz.
Ha sikerült felkelteni az érdeklődésed, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Ha kérdésed van, KÉRDEZZ BÁTRAN!

spolarics.dora@webtown.hu

A legfontosabbak még egyszer:

  • Munkakör: Product Owner
  • Címünk: 1117 Budapest, Hauszmann u. 3/b.
  • Kontakt: Spolarics Dóra
Várunk szeretettel!